Auto-Szyby Chorzów, wymiana, naprawa i przyciemnianie szyb samochodowych
tel. kom.: 533 250 833

Auto szyby samochodowe - Siemianowice Śląskie


Usługi jakie oferujemy to wymiana bądź naprawa starych szyb samochodowych. Wykonujemy przyciemnianie szyb foliami samochodowymi. Nasi klienci mogą być pewni jakości wykonania i niskich cen usług jakie oferujemy. Zalecamy kontaktować się z nami telefonicznie, aby znacząco przyspieszyć zlecenie wykonania naszych usług.

Dane kontaktowe

AUTO SZYBY

Al. Bojowników o wolność i demokrację 50
41-506 Chorzów Batory

kom. 533 250 833
mail: paullim@interia.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Sobota 8:00-13:00

Jak dojechać do nas z Siemianowic Śląskich:

Z Siemianowic Śląskich można dojechać do nas najkrótszą trasą, która prowadzi w stronę Katowic ulicą Wrocławską, po czym poźniej kierujemy się na ulicę Tragnogórska, kontynuując wzdłuż ul. Kościelnej, przed rondem na światłach w prawo w kierunku Chorzów, cały czas prosto, skręcamy w zjazd "Centrum", po którym prosto aż do Komendy Policji, przed którą kierujemy się w lewo. Konynuujemy wzdłuż ul. Bożogrobców, na rondzie pierwszy zjazd w prawo, po czym najbliższa w lewo, cały czas prosto, później według drogowskazu w stronę Katowic, prosto do ronda, na którym prosto. Następnie na światłach prosto aż do ronda, na którym jedziemy prosto aż do kolejnego ronda, na którym znów prosto. Wówczas na światłach kierujemy się w lewo w Aleję Bojowników o Wolość i Demorację. Nasza siedziba znajduje się około 150m po lewej stronie.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


Zobacz jak przyjechać do nas z innych miast: Bytomia, Rudy Śląskiej, Zabrza, Mysłowic, Katowic, Mikołowa, Chorzowa, Świętochłowic czy też Piekary Śląskich.
Copyright © 2012-2014 www.SzybySlask.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.