Auto-Szyby Chorzów, wymiana, naprawa i przyciemnianie szyb samochodowych
tel. kom.: 533 250 833

Auto szyby samochodowe - Mysłowice


Oferujemy naprawę szyb do samochodów, nowe jak i używane oraz przyciemnianie szyb foliami znanych marek. Proponujemy atrakcyjne ceny i wysoką jakość. Profesjonalne podejście do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami kontaktowymi.

Dane kontaktowe

AUTO SZYBY

Al. Bojowników o wolność i demokrację 50
41-506 Chorzów Batory

kom. 533 250 833
mail: paullim@interia.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Sobota 8:00-13:00

Jak dojechać do nas z Mysłowic:

Aby dojechać do nas z Mysłowic, należy kierować się w stonę Katowic na Drogową Trasę Średnicową. Kierujemy się drogą A4 w stronę Rudy Śląskiej, na rozwidleniu trzymamy się prawej strony i wzdłuż Aleji Murckowskiej, po czym należy skręcić w lewo, w kieruku Drogowej Trasy Średnicowej. Na rondzie w Katowicach jedziemy prosto, następnie trzymamy się lewej strony jezdnii i kierujemy się w stronę Gliwic, Aleji Bojowników o Wolność i Demokrację, wówczas trzymając się prawego pasa udajemy się w kierunku Centrum Chorzów Batorego, po czym skręcamy w lewo w Aleję Bojowników o Wolność i Demokrację. Wjazd do naszej siedziby znajduję się po lewej stronie, około 300m za drugimi światłami.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


Zobacz jak dotrzec do nas z innych miast: Bytomia, Rudy Śląskiej, Zabrza, Chorzowa, Katowic, Mikołowa, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic czy też Piekary Śląskich.
Copyright © 2012-2014 www.SzybySlask.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.