Auto Szyby Katowice, wymiana, naprawa i przyciemnianie szyb samochodowych
tel. kom.: 533 250 833

Auto szyby samochodowe - Katowice


Wykonujemy naprawę uszkodzonych szyb samochodowych bądź wymianę na nowe, a także przyciemnianie szyb foliami samochodowymi. Każdego klienta zapewniamy o tanim oraz wysokim wykonaniu naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań poniżej zamieściliśmy różne sposoby kontaktu z nami.

Dane kontaktowe

AUTO SZYBY

Al. Bojowników o wolność i demokrację 50
41-506 Chorzów Batory

kom. 533 250 833
mail: paullim@interia.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Sobota 8:00-13:00

Jak dojechać do nas z Katowic:

Aby dotrzeć do nas z Katowic, należy skierować się na Drogową Trasę Średnicową lub Chorzowską z ronda w Katowicach w kierunku Świętochłowic. Następnie trzymamy się lewej strony jezdni i kierujemy się w stronę Gliwic, Aleji Bojowników o Wolność i Demokrację, wówczas trzymając się prawego pasa udajemy się w kierunku Centrum Chorzów Batoregopo, po czym skręcamy w lewo w Aleję Bojowników o Wolność i Demokrację. Wjazd do naszej siedziby znajduję się po lewej stronie, około 300m za drugimi światłami. Czas dojazdu może wynieść od 5min do 8min w zależności od ruchu na drodze.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


Możliwy także dojazd z takich miast jak: Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Mysłowice, Chorzów, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice czy Piekary Śląskie.
Copyright © 2012-2014 www.SzybySlask.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.